page-header

Állásajánlatok

Önéletrajza elküldésével automatikus hozzájárulását adja az önéletrajzban szereplő személyes adatai kezeléséhez.

Könyvelő kollégát keresünk

Elvárások:
- mérlegképes könyvelői végzettség
- könyvelésben szerzett min. 3 éves tapasztalat
- adózási ismeretek, főleg közösségi, export ügyletek ismerete
- időszakos, éves zárások és bevallások készítésében való részvétel
- kontírozási ismeret
- pontos, precíz munkavégzés
- MS Office felhasználói ismerete
- együttműködésre, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:
- közgazdász pénzügy és számvitel végzettség
- "B " kategóriás jogosítvány
- angol nyelvismeret
- Kulcs Soft programok ismerete

Lukliderné Oláh Erika Főkönyvelő
e-mail: lukliderne (kukac) katacnc.hu
Tel: +36 30 353 1509

A pályázati anyagokat bizalmasan kezeljük, a pályáztatás lezárása után az önéletrajzokat töröljük.

Élhajlító gépkezelő kollégát keresünk

Élhajlító gépek kezelésére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat 2 műszakos munkarendbe.

Jelentkezés: allas (kukac) katacnc.hu

Telefonszám:  Sipos András +36 30 200 6632

Lézervágó gépkezelő kollégát keresünk

Lézervágó gépek kezelésére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat 2 műszakos munkarendbe.

Készülékes kollégát keresünk

Feladatok:
- Sorozatgyártó készülékek javítása, karbantartása.
- Célgépek javítása, karbantartása utasítások alapján.
- Hibák feltárása műszaki szemszögből.
- Készülékek rendszerszintű kezelése.

Elvárások:
- Műszaki végzettség (pl.műszerész,autószerelő,lakatos).
- Önálló munkavégzés
- Műszaki rajz olvasás, tolómérő használat
- 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Versenyképas jövedelem
- Havi bónusz

Kapcsolat:
Kékkő Balázs Tel.:+36 30 781 8314
E-mail: allas (kukac) katacnc.hu

CNC technológus kollégát keresünk

Cnc technológus (1 műszakos munkarend) végzettséggel rendelkező
munkatársakat keresünk (vagy min. cnc gépkezelői végzettség + több éves
mélyreható tapasztalat), a kidolgozott megmunkálási folyamatok
felügyeletére, ellenőrzésére, folyamatos technológiai fejlesztésére.
3-4-5 tengelyes cnc megmunkáló központok ismerete előny.
Alumínium megmunkálásban szerzett tapasztalat előny.

Dobák Zsolt Tel: +36 30 781 8317
E-mail: allas (kukac) katanc.hu

Karbantartó kollégát keresünk

A Káta CNC KFT felvételt hirdet szentlőrinckátai és jászberényi telephelyére

Elvárások:
- Középiskolai szakirányú végzettség
- 1-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- Hegesztői ismeretek vagy szakképesítés
- Gyengeáramú elektromos képzettség
- Erősáramú elektromos képzettség
- Hidraulika rendszerek ismerete
- Pneumatika rendszerek ismerete
- PLC rendszerek ismerete (Fanuc, Siemens)
- CNC megmunkáló gépek karbantartásában való jártassá
- Termelés támogatásban való jártasság (gépészeti problémák gyors lereagálása)
- Megelőző karbantartásban való jártasság
- Állapotfelügyeletben való jártasság (gépek, berendezések állapotának monitorozása, rendszerben való vezetése)
- 5s rendszer ismerete, alkalmazása
- Különböző karbantartás munkalap rendszerek ismerete, aktív használata

Fekete István Tel:+3630 200 6631

error: Content is protected! - Védett tartalom!