Karrier

page-header

Állásajánlatok

Önéletrajza elküldésével automatikus hozzájárulását adja az önéletrajzban szereplő személyes adatai kezeléséhez.

Vezető könyvelő munkatársat keresünk

Miben számítunk rád:

• a pénzügy-számviteli csoport munkájának szakmai irányítása
• havi zárások időbeli biztosítása, jelentések készítése
• adóbevallások elkészítése
• ad hoc riportok készítése a gazdasági vezető részére
• éves beszámoló összeállításában való részvétel
• szabályzatok elkészítése

Amit mi várunk Tőled:

• mérlegképes könyvelői végzettség
• legalább 5 éves könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
• számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
• MS Office felhasználói ismerete
• szakmai felelősségvállalás, önálló, megbízható, precíz munkavégzés
• proaktív hozzáállás, megoldásorientált szemlélet
• csapatmunkára való nyitottság, jó kommunikációs készség

Ami előnyt jelent a pályázatodnál:

• adótanácsadói vagy közgazdász, pénzügy és számvitel szakirányú végzettség
• Kulcs-Soft programok felhasználói szintű ismerete
• angol nyelvismeret

Amit mi kínálunk Neked:

• versenyképes fizetés
• szakmai kihívásokkal teli, változatos munkakör
• iparág könyvelési sajátosságainak megismerése
• összetartó, emberileg és szakmailag rendkívüli csapatban való munkavégzés
• szakmai mentorálás.

A munkavégzés helye: Szentlőrinckáta, Dózsa György utca 90.
Céginformáció: www.katacnc.hu oldalon olvashatsz rólunk.
Szükséges tapasztalat:
• legalább 5 éves szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
• felsőfokú

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, érzel magadban elhivatottságot, hogy csapatunk tagjaként közösen érjünk el további sikereket, várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet, a lukliderne@katacnc.hu e-mail címre

Műszakvezető munkatársakat keresünk

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • műszaki beállítottság
  • ISO 14001, IATF 16949 szabványok alapszintű ismerete
  • 2-3 műszakos vállalása
  • 100-150 fős operátor irányításában szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Feladatok:

  • az operátorok munkavégzésének megszervezése a termelési tervnek megfelelően
  • termelési mennyiségek, dolgozók teljesítmények ellenőrzése, felügyelete
  • műszak beosztás, túlóra és szabadságterv elkészítése
  • a gyártásközi minőség ellenőrzés végrehajtásának felügyelete
  • ISO rendszer használata
  • 5s, FIFO betartatása
  • egyéni munkavédelmi eszközök használatának megkövetelése
  • Gyártósor felügyelet és irányítása
  • Műveleti utasítások betartása és betartatása
  • Kapcsolódó gyártási dokumentációk naprakész kezelése
  • Munkabiztonság, munkakörnyezet felügyelete
  • Távollétek nyilvántartása
  • Gyártósoron dolgozó kollégák irányítása
  • Kollégák motiválása

Kapcsolat:
Lukácsi Máté Tel.:+36 30 369 0562
E-mail: allas2@katacnc.hu

Készülékes kollégát keresünk

Feladatok:
• Sorozatgyártó készülékek javítása, karbantartása.
• Célgépek javítása, karbantartása utasítások alapján.
• Hibák feltárása műszaki szemszögből.
• Készülékek rendszerszintű kezelése.
Elvárások:
• Műszaki végzettség (pl.műszerész,autószerelő,lakatos).
• Önálló munkavégzés
• Műszaki rajz olvasás, tolómérő használat
• 3 műszak vállalása
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Havi bónusz

Kapcsolat:
Kékkő Balázs Tel.:+36 30 781 8314

Villanyszerelő munkatársakat keresünk

Elvárások:

• Szakirányú végzettség
• Minimum 1-2 éves tapasztalat

Kapcsolat:

Fekete István Tel.:+36 30 200 6631